Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to idealna oferta dla osób, które chcą zdobyć wykształcenie średnie i zdać egzamin maturalny.
Ofertę kierujemy do osób pracujących, a także bezrobotnych, które chcą podnieść swoje kwalifikacje legitymując się wykształceniem średnim.
Prowadzimy rekrutację do liceum ogólnokształcącego w cyklu czteroletnim, zgodnie z reformą systemu oświaty – na podbudowie zreformowanej szkoły podstawowej 8-letniej.
W związku ze zmianami w systemie edukacji od września 2020r. nauka w liceum trwać będzie cztery lata, niezależnie od typu ukończonej wcześniej szkoły.

Cena: 200 zł/m-c
Cykl kształcenia: 4 lata tj. 8 semestrów
Forma kształcenia: zaocznie (soboty i niedziele co dwa tygodnie)

Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły średniej i świadectwo maturalne w przypadku zdania egzaminu maturalnego.


Rekrutacja do Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Tychach online

Do Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i chcą dalej się rozwijać, zdobywać wiedzę. Jeśli jesteś absolwentem gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub ośmioletniej szkoły podstawowej i skończyłeś 18 lat, możesz zacząć naukę w naszym liceum – bez egzaminów wstępnych!

Zostanie Słuchaczem Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Tychach nigdy nie było prostsze! Poznaj proces zapisu w 2 krokach:

  • Wybierz kierunek na naszej stronie internetowej
  • Wypełnij formularz i czekaj na kontakt z pracownikiem sekretariatu

Możesz też zadzwonić do naszego sekretariatu i umówić się na spotkanie tel. 515 206 995
e-mail: sekretariat@edukacjaslaskie.pl

Broadway Academy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl