Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Broadway Academy to innowacyjna akademia szkoleniowa, której działalność opiera się na doświadczeniu w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej obejmującej najnowsze osiągnięcia kosmetologii estetycznej, podologii i technologii rozwiązań sprzętowych.

Zapewniamy edukację zawodową na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz kursów i szkoleń w zakresie branży kosmetycznej i podologicznej. Prowadzimy szkolenia dla kosmetologów, kosmetyczek, podologów jak również osób bez wykształcenia w tym kierunku na terenie całej Polski i stacjonarnie w Tychach.

Staramy się wyróżnić m .in. prowadzeniem szkoleń indywidualnych, na których dużą część stanowią zajęcia praktyczne. Zapewniamy profesjonalną kadrę szkoleniowców i trenerów z wieloletnim doświadczeniem, jak również możliwość pracy na modelkach aby w pełnej gotowości przystąpić do pracy we własnym salonie i stać się w pełni niezależnym.

Firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.24/00281/2012

Posiada zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Tychy z dnia 15.05.2013r. oraz  Certyfikat DEKRA SUS 2.0

Broadway Academy

LOKALIZACJA

Szkolenia prowadzone są w trybie stacjonarnym. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w sali wykładowej a zajęcia praktyczne odbywają się tuż obok sali, w gabinecie kosmetycznym lub gabinecie podologicznym.

 

FINANSOWANIE SZKOLEŃ

Planując szkolenie kosmetyczne lub podologiczne już teraz odpłatność rozłożysz na RATY łatwe do spłaty.
 
System MEDIRATY oferuje zakup na raty każdego ze szkoleń wartego powyżej 150 zł, przy jednoczesnym zagwarantowaniu jednego z najniższych oprocentowań dostępnych na rynku, z decyzją przyznaną do 15 minut!
 
Jak to działa?
  • wybierz interesujący Cię kurs lub szkolenie
  • zadzwoń do nas na 515 206 995, umówimy Cię na rozmowę w sprawie rat
  • po weryfikacji otrzymasz informację o systemie ratalnym
  • a my skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na szkolenie
Raty do kwoty 5,000 zł bez sprawdzania BIK
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl