Koszty dostawy
Koszty dostawy
 
Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej In Post lub firmy DPD.
 
Koszty dostawy dotyczą dostaw na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 
Rodzaj przesyłki Rodzaj płatności Koszt przesyłki
Paczkomaty In Post karta/przelew bankowy   9,90 zł brutto
Firma kurierska In Post/DPD karta/przelew bankowy 13,99 zł brutto
Firma kurierska In Post/ DPD płatność przy odbiorze 19,99 zł  brutto
 
Obsługiwane karty płatnicze: VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic
 
Czas dostawy

Zamówienia rozpatrywane są przez obsługę sklepu w terminie 2-3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, przy czym zamówienia dokonane w piątek po godz. 13.00, w soboty, niedziele lub święta rozpatrywane będą w najbliższych dniach roboczych po w/w dniu. Na czas oczekiwania składa się nie tylko czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu, ale również czas dostarczenia przesyłki. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych.

Każde zamówienie potwierdzane jest przez Sprzedawcę w postaci wiadomości przesłanej automatycznie na wskazany przez Klienta adres e-mail. Wiadomość potwierdzająca zawiera rodzaj i ilość zamówionego towaru, ceny jednostkowe poszczególnych towarów, jak i łączną cenę zamówienia wraz z kosztami przesyłki.

Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu na magazynie. W sytuacji, gdy towar będący przedmiotem zamówienia jest w danej chwili niedostępny w magazynie, Klient informowany jest o etapie i terminie realizacji zamówienia i może podjąć decyzję o modyfikacji zamówienia, anulowaniu zamówienia lub możliwości przesunięcia terminu dostawy.


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl